Notification > News >
.: News


موضوع : برقراری تور مسافرتی برای شرکت کنندگان حضوری 

 

با سلام و احترام حضور شرکت کنندگان محترم کنفرانسهای ICN2016 و ICE2016 

 
با توجه به درخواستهای مکرر شرکت کنندگان ایرانی، کنفرانس درصدد برقراری یک تور مسافرتی مناسب جهت رفاه حال این عزیزان است. از آنجا که هزینه تور مسافرتی برای هر نفر با افزایش تعداد کل درخواست کنندگان کاهش می یابد و آژانس ها در این شرایط تخفیف بیشتری به مسافران می دهند، لذا کنفرانس تصمیم به مشخص نمودن تعداد متقاضیان قطعی تور دارد تا بتواند با آژانس های مسافرتی جهت دریافت تخفیفی مناسب وارد مذاکره شود.  

  در این راستا پیش پرداختی به مبلغ 1/000/000 ریال (یکصد هزار تومان) برای هر نفر جهت مشخص شدن تعداد متقاضیان قطعی در نظر گرفته شده است. پس از مشخص شدن قیمتهای پکیج مسافرتی متقاضیانی که پیش پرداخت انجام داده اند می توانند معرفی نامه به آژانس مسافرتی را از طریق کنترل پنل کاربران دریافت کنند. با در دست داشتن معرفی نامه کنفرانس، مابقی هزینه تور بصورت حضوری و یا غیرحضوری به آژانس پرداخت می شود و بلیط، ویزا و واچر هتل توسط آژانس تحویل متقاضی می شود.

 

* آخرین زمان واریز پیش پرداخت 23 دیماه است و برای شرکت کنندگانی که تا این تاریخ واریز را انجام ندهند معرفی نامه ای صادر نمی شود و طی قراردادی که با آژانس بسته خواهد شد، استفاده از پکیج تور بدون ارائه معرفی نامه از کنفرانس به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.

* شماره حساب دقیقا همان حسابی است که هزینه ثبت نام مقاله به آن واریز شده است.

* هر شخص به هر تعداد نفر که مایل باشد می تواند در تور همراه داشته باشد و برای هر نفر همراه نیز مبلغ 1/000/000 ریال پیش پرداخت می شود.  

  * پیش پرداخت همه نفرات با یک فیش انجام شود و بر روی رسید پرداخت وجه نوشته شود: مبلغ واریز شده جهت استفاده از تور برای ...... نفر. همچنین  ذکر اسامی نفرات بر روی فیش پرداختی لازم است. (لطفا به هیچ وجه این مبلغ با هزینه رجیستر مقاله بصورت یکجا پرداخت نشود).

* آپلود فیش از طریق گزینه send receipt (except paper receipt) صفحه اصلی کنترل پنل کاربران انجام می شود.  

 

* تاریخ اعلام پکیج مسافرتی 24 دی می باشد و معمولا شامل تعداد روزهای متفاوت، تعداد تختهای متفاوت و ایرلاین/هتلهای 2 ستاره بسیار ارزان تا ایرلاین/هتلهای 5 ستاره لوکس برای هر سلیقه ای می باشد.

 

* همه معرفی نامه ها بصورت یکجا و در روز 25 دی صادر می شوند.

* در صورت تمایل، شرکت کنندگان می توانند با هماهنگی آژانس در اتاقهای دو نفره و یا سه نفره (همراه با شرکت کنندگان دیگر) مستقر شوند و به این صورت هزینه پرداختی توسط هر شخص کاهش چشمگیری می یابد. این مورد در صورتی امکان پذیر است که افراد متقاضی دیگری نیز باشند.

 

با تشکر از حسن اعتماد شما

 back2015-01-24Voting is5 time